ताजा खबर

प्रदेश नं. १ का प्रमुखद्वारा सभाको अधिवेशन आह्वान-सनराइज बैंक लिमिटेडलाई ‘A’ ईस्यूवर रेटिङ्ग प्रदान-बुटवलमा आजदेखि टाटा मोटर्स कार मेला सुरु-स्नातक तह दोस्रो वर्षको परीक्षा तालिका सार्वजनिक-‘स्थानीय तह र प्रदेशलाई प्रादेशिक अधिकार नदिए संघीयता संकटमा’ : अध्यक्ष यादव-विश्व थाइराइड दिवसः नियमित औषधिले निको हुन्छ रोग-दुई ठूला स्मार्टफोनबिचको मुद्दामा एप्पल विजयी, सामसुङले ५३९ मिलियन डलर क्षतपूर्ति दिनुपर्ने-पार्टी एकीकरणप्रति असन्तुष्ट सभामुख महरालाई हटाएर सो पद राजपालाई-शेष घले अष्ट्रेलियाका धनाढ्यको सूचीमा ८१ औं नम्बरमा-अब भोजभतेरको खर्च विवरण स्थानीय तहमा बुझाउनु पर्ने

‘मै कति भाग्यमानी…’ तीज गीतका साथ सञ्चारकर्मी भण्डारी आइन् (भिडियोसहित)

काठमाडौं, श्रावण १५ ।
नजिकिँदै गरेको हिन्दू नारीहरूको महान् पर्व तीजलाई लक्षित गर्दै सञ्चारकर्मी कल्पना भण्डारी सार्वजनिक भएकी छन् ।

प्रशारण पत्रकारिताअन्तर्गत टेलिभिजनमा समाचार वाचिकाको छबिसमेत बनाएकी भण्डारीले ‘मै कति भाग्यमानी…’ बोलको गीतमा स्वर दिएकी हुन् । उक्त तीज गीत १३ मिनेट लामो भिडियोमा उनको मुख्य अभिनयसमेत रहेको छ ।

आधुनिक गीत निकाल्ने तयारीमा रहेकी भण्डारीले तीज गीत सार्वजनिक गरेकी हुन् । विपिन किरणको शब्द र नारायण सुवेदीको संगीत रहेको उक्त गीतमा गायक, गीतकार र संगीतकार तीनै जनाको तीज गीतमा पहिलो प्रयास हो । शास्त्रीय संगीतका गुरु गुरुदेव कामतसँग पहिलो पटक गायन सिकेकी भण्डारी १२ वर्षभन्दा बढी समयदेखि टेलिभिजन पत्रकारितामा संलग्न रहँदै आएकी छन् ।

‘गीत, संगीत मेरो सौख मात्र हो, पेशा त मेरो पत्रकारिता नै हो’, उनले भनिन्, ‘प्रायः तीज गीतहरूमा दुखेसो पोख्ने, कुनै पात्रलाई गाली गर्ने, सासु–ससुरा, नन्द–आमाजुलाई नकारात्मक ढङ्गले प्रस्तुत गर्ने गरिन्थ्यो त्यसैले यसमा अत्यन्तै सकारात्मक रूपमा प्रस्तुत गरिएको भएर पनि यो तीज गीत गाएकी हुँ ।’ तीज विशेषमा नारीले नाच्ने, गाउने र रमाइलो गर्ने भएकाले यो गीतको भिडियोमा पुरुष कलाकार समावेश नगरिएको उनको भनाई छ । गीतमा सासु र श्रीमानले माया गरेको विषयलाई समावेश गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित शीर्षकहरू

राजनीति View All »

प्रदेश नं. १ का प्रमुखद्वारा सभाको अधिवेशन आह्वान

विराटनगर, जेठ ११ । प्रदेश नं. १ का प्रमुख डा. गोविन्दबहादुर तुम्बाहाङले......

‘स्थानीय तह र प्रदेशलाई प्रादेशिक अधिकार नदिए संघीयता संकटमा’ : अध्यक्ष यादव

राजविराज, जेठ ११ । संघीय समाजवादी फोरम नेपालका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले......

पार्टी एकीकरणप्रति असन्तुष्ट सभामुख महरालाई हटाएर सो पद राजपालाई

काठमाडौं, जेठ ११ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी बने लगत्तै प्रधानमन्त्री एवं......

प्रतिपक्षी दललाई नीति तथा कार्यक्रममा समर्थन गर्न आग्रहःसांसद नेम्वाङ

काठमाडौं, जेठ ११ । नेकपाले समृद्ध नेपाल निर्माणका लागि ल्याइएको नीति तथा......

‘सङ्घीय गणतन्त्रको राष्ट्रपति सामन्ती युगको महारानी होइन’ : सांसद श्रेष्ठ

काठमाडौं, जेठ १० । प्रतिनिधिसभाको बैठकमा सङ्घीय समाजवादी फोरम, नेपालका......